Dzień Wyjątkowych Kobiet – Bankiet na Siennej

Dzień Wyjątkowych Kobiet – Bankiet na Siennej

Dzień Wyjątkowych Kobiet – Bankiet na Siennej

Dla kobiet, od kobiet, czyli Dzień Kobiet.

W sobotę, 7 marca 2020, o godz. 17:00, zapraszamy na wyjątkowy bankiet na Siennej. To wydarzenie z jednym prostym celem – poznajmy się lepiej!
 
Wyobraźcie sobie pięknie zastawione stoły, pyszne jedzenie, eleganckie stroje, cichą muzykę i naprawdę świetne rozmowy. W takiej właśnie atmosferze spotkamy się my, kobiety z Siennej i nie tylko! Na bankiet zapraszamy wszystkie kobiety z naszego kościoła, ale każdą z nas chcemy zachęcić do przyprowadzenia ze sobą jeszcze kogoś – koleżanki, siostry, mamy, córki, babci, a może nawet… prababci! Będziemy integrować się międzypokoleniowo.
 
Posłuchamy 3 niezwykłych historii, kobiet z 3 różnych pokoleń. Będziemy się razem śmiać i wzruszać, inspirować i baaardzo dobrze bawić. Oczywiście, będą również niespodzianki i prezenty, które, nie ukrywajmy, my kobiety bardzo lubimy.
 
Wstęp na bankiet to także prezent – od kościoła na Siennej dla wszystkich wyjątkowych kobiet (tak, to właśnie ty!) i nic nie kosztuje, ani dla was, ani dla waszych +1. Konieczne jest tylko wpisanie się na listę gości. Możecie zrobić to mailowo na sekretariat@sienna.waw.pl, telefonicznie pod nr 22 595 18 22 lub osobiście w naszym sekretariacie, od wtorku do piątku w godz. 8.30-16.00 oraz w niedzielę po nabożeństwie. Zapisy przyjmujemy do 16 lutego.
 
Chcesz wręczyć swojemu gościowi zaproszenie w wersji papierowej? Możesz odebrać je w sekretariacie kościoła, od niedzieli 2 lutego.
Pobierz zaproszenie w wersji elektronicznej TUTAJ
 
Co więcej drogie Panie? Zaznaczcie swój udział w wydarzeniu na facebook’u i do zobaczenia w… Nasz Dzień!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2327199497381982/

Klauzule dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz zgody na udostępnianie wizerunku:

1. Udział w imprezie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne udostępnianie i wykorzystanie wizerunku przez Zbór Stołeczny Kościoła Zielonoświątkowego w Warszawie, do celów informacyjnych/komunikacyjnych.
2. Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust.2 Ogólnego Rozporządzenia o Danych Osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że osobą odpowiedzialną za przetwarzanie danych osobowych jest Pastor Zboru Stołecznego Kościoła Zielonoświątkowego w Warszawie, ul. Sienna 68/70. Na podstawie ninejszej zgody, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapisu na imprezę grupową pt. „Dzień wyjątkowych kobiet”, która odbędzie się w dniu 7 marca 2020 r. w Zborze Stołecznym Kościoła Zielonoświątkowego w Warszawie, ul. Sienna 68/70. Powierzający swoje dane osobowe ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia danych w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem do przetwarzania. Powierzający swoje dane ma prawo do wniesienia skargi do Przewodniczącego Komisji Ochrony Danych Osobowych, który pełni funkcję Inspektora Danych Osobowych w Kościele Zielonoświątkowym w RP za pośrednictwem Pastora zboru, w którym jest członkiem.