ODKRYJ RADOŚĆ

Punkt kawowy i Bistro&Cafe

Kubek aromatycznej kawy lub herbaty to mały gest, który może rozjaśnić czyjś dzień. Spełnij marzenie, by zostać baristą i zaangażuj się w służbę kawiarni lub punktu kawowego kościoła.

Punkt kawowy: Przemek Kabala
Bistro&Cafe: Filip Kotulski, Adam Goszczyński

Misja więzienna

Misja więzienna szuka osób (kobiet i mężczyzn), które mogą się zaangażować w niesienie Ewangelii tym, którzy szczególnie potrzebują nowego początku i Nadziei w Jezusie. Można im służyć odwiedzając zakłady karne lub prowadząc korespondencję.

Misja Więzienna: Andrzej Kwaśny

Szatnia i witanie gości, punkt info

Ofiarowując promienny uśmiech i prostą, praktyczną pomoc, możesz pomóc innym poczuć się w kościele jak w domu. To również świetny sposób, by poznać nowe osoby!

Pierwszy kontakt: Ada Mazanik
Punkt informacyjny: Monika Kubisiak

Tłumaczenie

Sienna jest duchowym domem dla osób wielu narodowości! Jeśli jesteś przygotowany do tłumaczenia z języka polskiego na angielski w kabinie lub na scenie (i, okazjonalnie, na inne języki), zgłoś się do nas!

Tłumacze: Asia Poznalska

Sienna po drodze

Jeśli regularnie jeździsz do kościoła samochodem, możesz podzielić się wolnym miejscem z osobą starszą/ mającą trudności w samodzielnym poruszaniu i podarować jej cenną możliwość uczestniczenia w nabożeństwie.

„Sienna po drodze”: Sławek Nowakowski

Inne służby

Masz inne, specjalistyczne umiejętności, które mogą wesprzeć służbę kościoła? Wykorzystaj swoją pasję lub wykształcenie na chwałę Jezusowi. Fotografia, wideo, inżynieria dźwięku, gra na instrumentach/śpiew, prace remontowe, prowadzenie różnodnych warsztatów, zdolności kulinarne, architektura i dekoracja wnętrz… ta lista jest wciąż otwarta. Skontaktuj się z nami!

Biuro: Katarzyna Hoły

Chcesz porozmawiać o tym, jak działamy, dowiedzieć się, gdzie najbardziej potrzebna jest pomoc, poznać potrzeby konkretnych grup wiekowych lub misji? Napisz, porozmawiajmy!