Nowy Komunikat KZ Sienna w sprawie Koronawirusa – 16.10.2020

Nowy Komunikat KZ Sienna w sprawie Koronawirusa – 16.10.2020

Kochany Kościele,

Od 17 października Warszawa zostaje zakwalifikowana jako strefa czerwona. W związku z tym podczas nabożeństw w kaplicy przebywać może maksymalnie 71 osób. OD NIEDZIELI 18.10 OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – za pośrednictwem facebook’a (w komentarzu pod postem z komunikatem lub w wiadomości) oraz telefonicznie pod nr tel 698 091 126.

Pozostałe spotkania odbywające się w tygodniu w kościele nie zostają odwołane, ale prosimy liderów o kontakt z sekretariatem, w celu ustalenia, czy nie będzie konieczna zmiana sali na większą (zależnie od planowanej ilości osób).

Szkoła niedzielna oraz nauczanie religii dla licealistów będę od najbliższej niedzieli odbywać się tylko online.

Biura kościoła działają normalnie.

Przebywając w kościele pamiętajmy o konieczności częstego mycia i dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa (maseczka/przyłbica).

Nabożeństwa niedzielne, będą wciąż streamowane online na youtube, fb/kzsienna oraz na sienna.waw.pl/media. Dzięki temu, niezależnie od sytuacji wszyscy możemy uczestniczyć w życiu naszej wspólnoty. Trwajmy wiec we wspólnej modlitwie, uwielbieniu naszego Pana i wspierajmy się nawzajem.

Jeśli wiecie o osobach potrzebujących pomocy lub sami jej potrzebujecie, skontaktujcie się z nami mailowo na sekretariat@sienna.waw.pl, telefonicznie pod nr tel. (22) 595 18 22 // 698 091 126 lub za pośrednictwem wiadomości na facebook’u.

Niech Boży pokój wypełni Wasze serca.