Alpha Sienna – nowa edycja kursu!

Alpha Sienna – nowa edycja kursu!

Alpha Sienna – nowa edycja kursu!

Już w najbliższą niedzielę 20 października o godz. 12:00 rusza najnowsza edycja kursu Alpha! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lepszym poznaniem chrześcijaństwa. Zgłoś swój udział na alpha@sienna.waw.pl lub… po prostu przyjdź 🙂 Czekamy na ciebie na Siennej 68/70 w sali nr 202, poziom I.

Nie słyszeliście o kursie Alpha? Nie jesteście pewni „z czym to się je”? Poczytajcie i odwiedźcie naszą stronę Alpha Sienna na facebook’u!

Co to jest?

Alpha to seria 11 cotygodniowych spotkań, poświęconych odkrywaniu chrześcijaństwa w niedużej grupie, w atmosferze otwartości. Każde spotkanie poświęcone jest konkretnemu zagadnieniu, z możliwością dyskusji i wymiany doświadczeń. Wspólnie szukamy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące Boga, wiary i sensu życia.

Dla kogo jest Alpha?

Dla każdego zainteresowanego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać chrześcijaństwo, którzy niedawno stali się chrześcijanami, oraz tych, którzy pragną odnowy swojego duchowego życia. W Alphie wzięło już udział blisko 25 milionów ludzi z całego świata, kurs realizowany jest w 112 językach w różnych chrześcijańskich kościołach: protestanckich, katolickich oraz prawosławnych.

Jak wyglądają spotkania?

Spotykamy się w przytulnej salce, w kameralnym gronie. Zaczynamy od poczęstunku, następnie słuchamy krótkiego wykładu, skupionego wokół fundamentów chrześcijaństwa, a później rozmawiamy, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Możesz być jedynie słuchaczem, albo angażować się w dyskusję – to zależy tylko od ciebie.

Ile to kosztuje?

Udział w Alpha jest całkowicie bezpłatny. Jeśli chcesz, możesz przekazać jakiś datek na pokrycie kosztów posiłku.

Kiedy i gdzie odbywa się Alpha?

Niedziela, godz. 12:00
Kościół Zielonoświątkowy Zbór Stołeczny
ul. Sienna 68/70, 00-825 Warszawa
Sala 202 na I piętrze
Rozpoczęcie: 20 października 2019
Do grupy można dołączyć 20 i 27 października

Zgłoś swój udział w Alpha Sienna!
Napisz: alpha@sienna.waw.pl
zadzwoń: 509 878 341
lub przyjdź na pierwsze spotkanie
www.sienna.waw.pl
www.polska.alpha.org