Święto Dziękczynienia i obchody 30-lecia budynku

Święto Dziękczynienia i obchody 30-lecia budynku

Święto Dziękczynienia i obchody 30-lecia budynku

Zapraszamy na Sienną z okazji Święta Dziękczynienia już w najbliższą niedzielę 13 października na godz. 10:00

Święto Dziękczynienia, to w naszym kalendarzu wyjątkowy dzień, kiedy szczególnie chcemy podziękować Bogu za Jego dobroć. Wszechobecny pęd i codzienne zmagania, skutecznie odwraca naszą uwagę od myślenia o tym, jak wiele mamy i jakimi jesteśmy szczęśliwcami będąc dziećmi Boga.

„Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście..” Mt 11,28

W tym roku szczególnie podziękujemy za nasz dom na Siennej, który służy naszej wspólnocie już od 30 lat!

Zapraszamy na uroczyste Nabożeństwo Dziękczynne połączone z obchodami 30-lecia budynku kościoła na Siennej już 13 października o godz. 10.00. Oprawę muzyczną nabożeństwa przygotuje Sienna Gospel Choir, wnętrze kaplicy zostanie pięknie udekorowane, a atmosfera będzie pełna radosnej wdzięczności. Ten dzień to wspaniała okazja, by odwiedzić nas po raz pierwszy lub przyprowadzić przyjaciół!

Z okazji 30-lecia budynku wydany zostanie także pamiątkowy album „Nasz Dom na Siennej”, w którym znajdziecie m.in. przepiękne zdjęcia, historyczne smaczki i wspomnienia związane z budową kościoła.

Po nabożeństwie zapraszamy do wspólnego ucztowania. Smakołyki przynosimy my wszyscy, zadbajmy więc by nasze stoły ugięły się od ciast, owoców, sałatek i innych pysznych przekąsek!

ZAPRASZAMY! Niedziela, 13 października, godz. 10.00

Uwaga: Prosimy o przynoszenie przekąsek, ciast i owoców 20 minut przed nabożeństwem, najlepiej już pokrojonych/umytych.

Wydarzenie https://www.facebook.com/events/2624834610913940/