Home / Wydarzenia / Zostań przyjacielem Bazy Centrum

Zostań przyjacielem Bazy Centrum

Baza Centrum to jedno z największych wydarzeń promujących wartości chrześcijańskie w Polsce, które dociera do tysięcy młodych ludzi na terenie całego kraju. Gdy zaczynaliśmy 14 lat temu, marzyliśmy o miejscu, w którym młodzi ludzie w wolności i w swobodny sposób będą mogli doświadczać realności Boga w swoim życiu. Dzisiaj spełnia się to na naszych oczach w sposób, który przerasta nasze najśmielsze oczekiwania.

Mówimy językiem młodego pokolenia i przekazujemy niezmienną od tysięcy lat treść Ewangelii w nowoczesny sposób. Przekazujemy chrześcijańskie wartości, wiedząc, że to co przeżywają uczestnicy jest autentyczne, trwałe i staje się fundamentem przyszłych życiowych decyzji. Od początku funkcjonujemy jako organizacja non profit, a wszystkie osoby zaangażowane w ten projekt to wolontariusze. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy poświęcają swój czas, umiejętności i siły, skupiając się na marzeniu, które wciąż rozpala nasze serca.

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby młodych ludzi z różnych stron Polski i aby to wydarzenie mogło być dostępne dla każdego, ustaliliśmy cenę wejściówki poniżej kosztów. Widzimy, jak z każdym kolejnym rokiem Baza Centrum zmienia życie wielu ludzi poszukujących sensu i nadziei.

Prosimy, byś przyłączył się do nas w modlitwie i zaangażowaniu, a jeśli możesz – inwestował w ten projekt swoje środki, bo nakłady finansowe są niezbędne, żeby kontynuować i rozwijać tę wizję.

Darowizny można wpłacać na konto:

Aktualności z przygotowań do Bazy Centrum 2019: FACEBOOK BAZY CENTRUM