Alpha Sienna

Home / Alpha Sienna
Alpha Sienna

Alpha Sienna

Kim był Jezus? Czego uczył? Dlaczego umarł? Po co jest Biblia? Jak się modlić? Czy Duch Święty nadal działa? 

Alpha to seria spotkań wyjaśniających podstawy chrześcijaństwa, dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiarę. Tu nikt nie boi się trudnych pytań, nie ucieka od tematów tabu i nie ocenia poglądów i wątpliwości. Alpha to przestrzeń do rozmowy i poznawania nowych ludzi.

Wszystkie spotkania rozpoczynają się od posiłku. Potem w lekkiej i przyjacielskiej atmosferze uczestnicy słuchają krótkiego wykłady i rozpoczynamy dyskusję. Całość trwa ok 90 minut. W każdym tygodniu podejmujemy inny temat dotyczący wiary, tak by coraz lepiej poznawać Jezusa, Boga Ojca i Ducha Świętego. 

Być może są w twoim otoczeniu osoby, które wiedzą że jest coś, KTOŚ więcej, ale nie do końca wiedzą w co wierzą. Może szukają odpowiedzi na pytanie kim tak naprawdę jest Bóg? Może mają w głowie stereotypy o chrześcijaństwie albo sparzyli się kiedyś w relacji z kościołem? A może to właśnie ty jesteś taką osobą? Alpha to otwarta przestrzeń, by w swoim tempie budować fundamenty swojej wiary. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 3.03. 2024 o godz. 12:00 w sali 202 (p. 1). Serdecznie zapraszamy do przyjścia oraz do zapraszania znajomych, przyjaciół i członków rodziny. Do zobaczenia na ALPHA SIENNA!