Project Category: Sienna

ZOOM+

ZOOM+

ZOOM+ to konferencja dla wszystkich chrześcijan, którzy pragną odkrywać Boże powołanie, poznając dynamikę rozwoju i wyzwania współczesnego Kościoła w Polsce i na świecie.

Fundacja Sienna

Fundacja Sienna

Misją Fundacji SIENNA jest niesienie ludziom wsparcia, rozwijanie ich potencjału i talentów oraz rozpowszechnianie wartości chrześcijańskich.

Szkoła Gospel

Szkoła Gospel

Pierwsza w Polsce Szkołę Gospel, oparta na bogatym doświadczeniu działalności chórów gospel i kadrze znakomitych ekspertów, w której każdy może rozwijać swoją pasję do muzyki gospel i nie tylko.

Baza Centrum

Baza Centrum

Konferencja Baza Centrum, odbywająca się co roku w listopadzie, to jedno z większych wydarzeń promujących wartości chrześcijańskie w Polsce, które dociera do tysięcy młodych ludzi.

Nie jesteś sama

Nie jesteś sama

Misja „Nie jesteś sama” to grupa wolontariuszy przygotowanych do udzielania pomocy kobietom w nieplanowanej, niechcianej ciąży. Bez pouczania, za darmo, na dobre i na złe.

Sienna Gospel Choir

Sienna Gospel Choir

Żywiołowy chór pod dyrekcją Anny Bajak, który od kilkunastu lat dzieli się przesłaniem nadziei poprzez muzykę gospel. Wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą.

Chrześcijańska Poradnia

Chrześcijańska Poradnia

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Chrześcijańską Poradnią. Pomożemy Ci zmienić te rzeczy, które wymagają zmiany i zaakceptować te, których zmienić się nie da.

Sienna Gospel Young

Sienna Gospel Young

Energetyczny chór dziecięco-młodzieżowy, który narodził się z miłości do muzyki gospel i pragnienia, by dzielić się z najmłodszymi przesłaniem Ewangelii.