Project Category: Sienna

Centrum Pomocy Sienna

Centrum Pomocy Sienna

Setki wolontariuszy Centrum Pomocy Sienna od marca do sierpnia 2022 r. pomagały uchodźcom z Ukrainy znaleźć nowy dom oraz otrzymać bieżące wsparcie.

Wielki Piątek

Wielki Piątek

W Wielki Piątek zapraszamy na spektakl z udziałem wspaniałych aktorów polskiej sceny teatralnej, opowiadający historię śmierci Jezusa - co roku z innej perspektywy.

Dobra Bombka

Dobra Bombka

Dobra Bombka to Bożonarodzeniowa akcja charytatywna, podczas której zbieramy fundusze na wsparcie finansowe dla m.in. osób ubogich oraz dzieci z domów dziecka.

Fundacja Sienna

Fundacja Sienna

Misją, założonej w 2017 r., Fundacji SIENNA jest niesienie ludziom wsparcia, rozwijanie ich potencjału i talentów oraz rozpowszechnianie wartości chrześcijańskich.

Szkoła Gospel

Szkoła Gospel

Pierwsza w Polsce muzyczna Szkoła Gospel, założona przez dyrygentkę Sienna Gospel Choir, Annę Bajak. Tu której każdy może rozwijać swoją pasję do muzyki!

Baza Centrum

Baza Centrum

Konferencja Baza Centrum, odbywająca się co roku w listopadzie, od 17 lat dociera z przesłaniem Ewangelii do tysięcy młodych ludzi w Polsce!

Nie jesteś sama

Nie jesteś sama

Misja „Nie jesteś sama” to grupa wolontariuszy udzielających pomocy kobietom w nieplanowanej, niechcianej ciąży. Bez pouczania i bezpłatnie.

Sienna Gospel Choir

Sienna Gospel Choir

Żywiołowy chór pod dyrekcją Anny Bajak, który od kilkunastu lat dzieli się przesłaniem nadziei poprzez muzykę gospel. Wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą.

Sienna Gospel Young

Sienna Gospel Young

Energetyczny chór dziecięco-młodzieżowy, który narodził się z miłości do muzyki gospel i pragnienia, by dzielić się z najmłodszymi przesłaniem Ewangelii.