Wielki Piątek na Siennej dla każdego – українською мовою | in English | po polsku

Wielki Piątek na Siennej dla każdego – українською мовою | in English | po polsku

Wielki Piątek na Siennej dla każdego – українською мовою | in English | po polsku

Już w nabliższy piątek – WIELKI PIĄTEK. Z tej okazji o godz. 19:00 zapraszamy na wieczór z performatywnym czytaniem Słowa Bożego w formie spektaklu „Sen Piłata” w reżyserii Edyty Dudy-Olechowskiej. Wieczór Uświetni także nasz chór, Sienna Gospel Choir pod dyrekcją Anny Bajak.

Wielki Piątek to także okazja dla członków naszego kościoła do celebrowania pamiątki ofiary Jezusa Chrystusa i chociaż wydarzenie, jak zawsze, otwarte jest dla wszystkich – tych bliskich i zupełnie dalekich kościołowi – to na zakończenie wydarzenia osoby chętne, będą miały możliwość wzięcia udziału w Wielkopiątkowej Wieczerzy Pańskiej.

Całość wieczoru tłumaczona będzie na żywo, na język ukraiński oraz angielski.
Prosimy o przekazanie ukraińsko- i angielskojęzycznym znajomym.

Występują:

  • Krzysztof Szczepaniak (Teatr Dramatyczny)
  • Marta Król (Teatr Dramatyczny)
  • Artem Fesko (Zwycięzca ukraińskiego „Mam talent!”)
  • Natalia Minhalieieva (Nagradzana wokalista z Ukrainy)
  • Franciszek Edward Czajko („Talent Woli 2019”)
  • Sienna Gospel Choir pod dyrekcją Anny Bajak (złoty medal i Grand Prix na Europejskiej Olimpiadzie Chórów w Rydze)

Scenariusz i reżyseria: Edyta Duda-Olechowska

Wieczór spektaklu to także okazja dla członków naszego kościoła do celebrowania pamiątki ofiary Jezusa Chrystusa i chociaż wydarzenie, jak zawsze, otwarte jest dla wszystkich – tych bliskich i zupełnie dalekich kościołowi – to na zakończenie wydarzenia osoby chętne, będą miały możliwość wzięcia udziału w Wielkopiątkowej Wieczerzy Pańskiej.

*Zmiana godziny spektaklu z 18:00 na 19:00