Zapraszamy na spektakl „NIE WIERZĘ” – Wielki Piątek 2023

Zapraszamy na spektakl „NIE WIERZĘ” – Wielki Piątek 2023

Zapraszamy na spektakl „NIE WIERZĘ” – Wielki Piątek 2023

W Wielki Piątek 7 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na wyjątkowy spektakl pt. „NIE WIERZĘ”, który odbędzie się w budynku Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Siennej 68/70 w Warszawie. 

Tematem tej niezwykłej opowieści będzie wewnętrzna walka, która czasami toczy się w każdym z nas – walka wiary z niewiarą. Chcemy odnaleźć Bożą odpowiedź na pytania, na które sami odpowiedzieć nie potrafimy. Dlaczego na świecie jest tyle zła? Gdzie jest Bóg, gdy cierpimy? Tego wieczoru pragniemy zainspirować naszych gości do refleksji nad ich własnym życiem i być może wpuścić trochę światła tam, gdzie dotychczas panowała tylko ciemność.

W trakcie spektaklu usłyszymy fragmenty Ewangelii opisujące wydarzenia Wielkiego Piątku. Opowiadając tę historię w nowy sposób, pragniemy odkryć przed widzami jej wielowymiarowość i aktualność dla świata dziś.

Reżyserem oraz autorką scenariusza jest Edyta Duda-Olechowska – aktorka, dramaturg, scenarzystka, która od 7 lat mierzy się z wyjątkowym wyzwaniem pisania coraz to nowych wersji spektakli wielkopiątkowych. W tym roku do udziału w wydarzeniu zaprosiła tak wyjątkowych wykonawców jak Marcel Borowiec, Anna Paliga, Krzysztof Szczepaniak, Mateusz Weber oraz Sienna Gospel Choir pod dyrekcją Anny Bajak. 

To będzie niezapomniany wieczór, na którym nie może was zabraknąć. Wstęp na spektakl jest wolny. Zapraszamy serdecznie!