Baza Centrum 2021 – Zostań przyjacielem Bazy!

Baza Centrum 2021 – Zostań przyjacielem Bazy!

Baza Centrum 2021 – Zostań przyjacielem Bazy!

Mówimy językiem młodego pokolenia!

Baza Centrum to jedno z największych wydarzeń promujących wartości chrześcijańskie w Polsce, które dociera do tysięcy młodych ludzi na terenie całego kraju.

Gdy zaczynaliśmy pracę 17 lat temu, marzyliśmy o miejscu, w którym młodzi ludzie, w wolności, będą mogli doświadczać realności Boga w swoim życiu. Dzisiaj zbieramy owoce tego marzenia, które przerastają nasze najśmielsze oczekiwania.

Niezmienna od tysięcy lat, ale przekazana w nowoczesny sposób, Ewangelia, autentyczne przeżycia i historie przełomów, chrześcijańskie wartości, które stają się fundamentem przyszłych życiowych decyzji. To właśnie dzieję się na Bazie Centrum!

W 2021 roku konferencja odbędzie się w dniach 11-14 listopada w nowej lokalizacji – Elektronowa 10 (Warszawa).

Jak mogę pomóc?

  • MODLITWA
    Dodaj Bazę Centrum 2021 do swoich codzinnych intencji modlitewnych. Będziemy ci wdzięczni za modlitwę za organizatorów, staff, ale przede wszystkim za uczestników BC2021.
  • WOLONTARIAT
    Chcesz zaangażować się w organizację i obsługę konferencji? Napisz do nas na wolontariat@bazacentrum.pl
  • FINANSE
    Chcąc uczynić wydarzenie jak najbardziej dostępnym dla młodych, cenę wejściówki ustaliliśmy poniżej kosztów organizacji konferencji. Widzimy, jak z każdym rokiem Baza Centrum zmienia życie ludzi poszukujących sensu i rośnie pod względem liczby uczestników. Jednak dalszy rozwój i sięganie po marzenia wymagają od nas konkretnych nakładów finansowych. Będziemy bardzo wdzięczni za twoje wsparcie.

Zostań przyjacielem Bazy Centrum!

kontakt: kontakt@bazacentrum.pl
Kościół Zielonoświątkowy Zbór Stołeczny
49 1020 1097 0000 7102 0279 4212