Noc Muzeów 2021

Noc Muzeów 2021

Noc Muzeów 2021

Noc Muzeów 2021 z KZ Sienna

Noc Muzeów to międzynarodowa tradycja, w której centrum leży otwartość na to co piękne, nieznane i wyjątkowe. W tym roku 15 maja, także KZ Sienna ma przyjemność otworzyć się dla gości, którzy chcą lepiej poznać nas – Kościół Zielonoświątkowy.

W całej Warszawie, wydarzenia Nocy Muzeów będą miały charakter hybrydowy. Widzimy się więc stacjonarnie (Sienna 68/70) i online w mediach społecznościowych (@kzsienna).

  • Już od 18:00 zapraszamy stacjonarnie na Nocne Garden Party w naszym ogrodzie w centrum Warszawy. Ugościmy was dobrą muzyką, darmową lemoniadą i (przede wszystkim!) ciekawymi rozmowami.
  • Dla osób, chcących lepiej poznać historię i tradycje kościoła zielonoświątkowego, od godziny 19:00 zapraszamy na projekcję krótkiego filmu o zborze na Siennej oraz wywiad z pastorostwem Bogną i Arkadiuszem Kuczyńskimi, którzy podzielą się opowieściami ”zza kulis” prowadzenia kościoła protestanckiego w centrum europejskiej stolicy. Film oraz wywiad poza możliwością obejrzenia w kościele, streamowane będą live na kanałach fb oraz youtube/kzsienna

Zapisów do udziału stacjonarnie prosimy dokonywać mailowo na sekretariat@sienna.waw.pl lub przez
fb/kzsienna

Chcesz śledzić aktualności nt. Nocy Muzeów na Siennej? Dołącz do wydarzenia na fb.com/events/296564488609168