Dzień Wyjątkowych Kobiet – Bankiet na Siennej

Dzień Wyjątkowych Kobiet – Bankiet na Siennej

Dzień Wyjątkowych Kobiet – Bankiet na Siennej

Dla kobiet, od kobiet, czyli Dzień Kobiet.

W sobotę, 7 marca 2020, o godz. 17:00, zapraszamy na wyjątkowy bankiet na Siennej. To wydarzenie z jednym prostym celem – poznajmy się lepiej!
 
Wyobraźcie sobie pięknie zastawione stoły, pyszne jedzenie, eleganckie stroje, cichą muzykę i naprawdę świetne rozmowy. W takiej właśnie atmosferze spotkamy się my, kobiety z Siennej i nie tylko! Na bankiet zapraszamy wszystkie kobiety z naszego kościoła, ale każdą z nas chcemy zachęcić do przyprowadzenia ze sobą jeszcze kogoś – koleżanki, siostry, mamy, córki, babci, a może nawet… prababci! Będziemy integrować się międzypokoleniowo.
 
Posłuchamy 3 niezwykłych historii, kobiet z 3 różnych pokoleń. Będziemy się razem śmiać i wzruszać, inspirować i baaardzo dobrze bawić. Oczywiście, będą również niespodzianki i prezenty, które, nie ukrywajmy, my kobiety bardzo lubimy.
 
Wstęp na bankiet to także prezent – od kościoła na Siennej dla wszystkich wyjątkowych kobiet (tak, to właśnie ty!) i nic nie kosztuje, ani dla was, ani dla waszych +1. Konieczne jest tylko wpisanie się na listę gości. Możecie zrobić to mailowo na sekretariat@sienna.waw.pl, telefonicznie pod nr 22 595 18 22 lub osobiście w naszym sekretariacie, od wtorku do piątku w godz. 8.30-16.00 oraz w niedzielę po nabożeństwie. Zapisy przyjmujemy do 16 lutego.
 
Chcesz wręczyć swojemu gościowi zaproszenie w wersji papierowej? Możesz odebrać je w sekretariacie kościoła, od niedzieli 2 lutego.
Pobierz zaproszenie w wersji elektronicznej TUTAJ
 
Co więcej drogie Panie? Zaznaczcie swój udział w wydarzeniu na facebook’u i do zobaczenia w… Nasz Dzień!